Lenovo Ego

PROSTY
WYTRZYMAŁY
FUNKCJONALNY

Ego wyglądem nie tylko przypomina dobre, niezniszczalne zegarki. On taki właśnie jest. Ultralekki – waży zaledwie 45g, solidnie wykonany- posiada wytrzymały pasek z elastycznego i przyjemnego tworzywa TPU, a do tego wygodny w użytkowaniu dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi 42mm. Ego to wytrzymałość i jakość połączona z funkcjonalnością spotykaną w najlepszych zegarkach.

PODŚWIETLENIE TARCZY

Z Ego odczytasz wyraźnie wszystkie dane o każdej porze dnia i NOCY. Wystarczy, że naciśniesz przycisk „Light”, a tarcza zegarka automatycznie się podświetli.

Bogate
funkcje,
więcej
zabawy

Z Lenovo Ego nie tylko sprawdzisz godzinę. Zegarek wyposażony został w dodatkowe funkcje, które ułatwią Ci życie i pomogą kontrolować codzienne osiągnięcia. Sprawdź ile wykonałeś kroków, jaki dystans udało Ci się pokonać, a przy tym ile spaliłeś kalorii. Uzyskaj harmonię pomiędzy aktywnością, a relaksem. Nie zapominaj też o efektywnym odpoczynku, którego rezultaty sprawdzisz w aplikacji. Znajdziesz tam informacje na temat ilości przespanych godzin oraz poszczególnych faz snu. Poznaj wiele funkcji ukrytych w małym urządzeniu.

Powiadomienia na wyciągnięcie ręki

Nie rozstajesz się z telefonem, a może jesteś wielkim fanem mediów społecznościowych?

Teraz dzięki funkcji synchronizacji smartwatch szybko poinformuje Cię o przychodzących wiadomościach i połączeniach.

Dodatkowo będziesz otrzymywał powiadomienia z ulubionych aplikacji takich jak: Facebook, Instagram czy Twitter. Bądź na bieżąco z Ego.

Monitoruj tętno,
monitoruj stan zdrowia

Pamiętaj, że systematyczny pomiar tętna może Ci pomóc odpowiednio wcześnie wykryć problemy zdrowotne dlatego zacznij kontrolować puls już teraz. Z Ego to prostsze niż myślisz. Wystarczy ustawić automatyczny monitoring tętna, a aplikacja zbierze wszystkie dane i je zapisze. Zadbaj o siebie już dzisiaj!

BATERIA NIE DO POKONANIA

20 DNI

NORMALNE
UŻYTKOWANIE

30 DNI

TRYB
CZUWANIA

Z tą baterią nic Cię nie zaskoczy bo została opracowana w taki sposób aby przy zwykłym użytkowaniu spokojnie służyła Ci do 20 dni. Więc nie myśl o ładowaniu, skup się na działaniu!

APLIKACJA LENOVO LIFE

Pobierz Lenovo Life ze sklepu z aplikacjami mobilnymi i zsynchronizuj swój smartwatch z aplikacją. Dzięki niej będziesz miał dostęp do szczegółowych zapisów pokonanych tras, osiągnięć sportowych, planów fitness czy danych dotyczących snu. W osobnej zakładce znajdzie się też coś dla osób, interesujących się najnowszymi wydarzeniami i ciekawostkami ze świata.

SPECYFIKACJA

EKRAN 1.22″, IPS, 240×204
dotykowy
PROCESOR NRF52832
BATERIA 110mAh
ŁADOWANIE kabel USB
PAMIĘĆ RAM 64KB
BLUETOOTH                      4.0